domenica 14 ottobre 2012

Fileto peshku e mbeshtjelle me brume pice

Kjo eshte nje recete,qe s'kerkon shume pune.

Fileto peshku.Mund ti grini siper domate,karota,kokrra ulliri te zi,majdanoz,hudher...dhe ta mbeshtillni si ne figure:perdorni ose pasten sfoglia,ose brumin se per byrek,me maja...:)


Nessun commento:

Posta un commento