mercoledì 3 aprile 2013

MENU DITORE DITA E MERKURE

Keto jane recetat e gatimit per diten e merkure

MENU DITORE:

Mengjes: Leng frutash dhe ndonje fete buke te thekur me gjalpe e reçel.
Fruta rreth ores 10

DREKA:

Darka:
  • Berxolla derri me sallate perimesh te zjerra

Nessun commento:

Posta un commento