giovedì 4 aprile 2013

Menu ditore - e enjte

Keto jane recetat e gatimit per diten e enjte

MENU DITORE:

-Mengjes kafe ose kapucino dhe briosh
-Frute


DREKA


Darka
  • Veze te skuqura , bacon qofte dhe djathe te shoqeruara me buke te thekur (si ne figure )


Nessun commento:

Posta un commento