domenica 27 novembre 2016

Si te gatuajme shendetshem dhe te humbim peshe.

Eshte per tu vene ne dukje se problemi me i madh i amvisav sot, eshte se si te gatuajn shendetshem dhe njekohesisht ti lene vend estetikes ne tavoline, duke krijuar pjata te bukura, te larmishme, te shendetshme, por gjithashtu keto pjata mos te shtojne shtresat dhjamore ne trupin tone.
E pra, ketu kuptojme se roli i amvisave nu eshte aspak i thjeshte, nese ato jane femra te kulturuara, te kujdesshme, gra qe nuk i lene asgje ne dore rastesise.

Edhe une pernje kohe te gjate kam pasur keto probleme ne mendje dhe jam bere kerkuese dhe hulumtuese, duk e sjelle edhe e kete blog ide te ndryshme,

A DO JU PELQENTE NJE TRYEZE E TILLE?

Duket e veshtire por jo e pamundur. Une te gjitha keto pergjigje i morra nga nje super liber qe mu keshillua. Materiali eshte ne anglisht, por besoj se shumica nga ju nuk do te kete probleme per ta kuptuar.

Libri, per nje periudhe te shkurter eshte ne oferte dhe kushton vetem $10
Eshte ne format elektronik pra mund ta shkarkoni ne kompiuterin tuaj menjehere pas pageses.
Mund te me kontaktoni duke lene koment per çdo lloj dyshimi apo problemi.

Kjo eshte faqja ku mund te konsultoni dhe nese ju intereson ta beni tuajin kete liber.
Per mendimin tim, qe kam pare dhe blere shume libra gatimi, ky u eshte pergjigjur shume pyetjeve dhe kerkesave te mia. Ndiqni linkun:
Vizito faqen e librit

Nessun commento:

Posta un commento